8 Nisan 2015 Çarşamba

Gezgin Kova 1 Yaşında!

Geçen yıl bugün Kanada'nın Calgary şehrinde "Gezgin Kova" kişisel blogumu açarak sizlere merhaba demiştim. Bugün de sizlere Almanya'nın Ştuttgart şehrinde "Gezgin Kova " nın 1 Yaşında olduğunu bildirmek için merhaba diyorum.

Geçen 1 yıl içinde bazen yaşamdan, bazen gezip gördüğüm yerlerden, bazen yaptığım el işlerinden, bazen de dikkatimi çeken ufak bilgileri sizlerle paylaşmaya çalıştım. Bu paylaşımları hazırlarken belki yazım imla kurallarına uyamadım, belki de fotoğrafları iyi çekemedim, ama tüm paylaşımlarıma yürekten sevgi ve sammiyetimi katarak sunmaya çalıştım.

Blog açmama haberi olmadan vesile olan Sevgili "Begonvilli Ev'"e ( aynı zamanda da ilk takipcim) ilk yorumlarıyla beni yüreklendiren sevgili "Cihan'ın Bahçesi '"sine , sevgili "Meltem'in Evi' "ne paylaşım ve güzel yorumlarınızla bloguma konuk olan tüm blog arkadaşları sizlere çok teşekkür ederim. (Tek tek blog ismi yazamadım tüm arkadaşların affına sığınıyorum.)

Blogum ortamında henüz acemiliğim devam etse de, siz blog dostları paylaşımları sayesinde çok şeyler öğrendiğimide belirtmek isterim. İyi ki bu blogu açmışım, iyi ki sizleri tanımışım tekrar çok teşekkür ederim.

Evet son teşekkürlerimide blog açmamda emeğini esirgemeden her aşamasıyla ilgilenip hazır halde bana teslim eden hala da arkamda durup takip eden (teknolojiden çok anlıyan biri değilim) canım kızım'a çok açil bir sorunla karşılaştığımda arayıp yardım aldığım canım oğluma çok teşekkür ederim, iyiki varsınız sizleri çok seviyorum.
Bu papatyalar siz dostlar için sunulmuştur.